آلبوم جدید حجت اشرف زاده اوایل سال 97 منتشر میشود

مدیر موسسه ایران گام در تشریح تازه ترین فعالیت های این مجموعه از تاریخ انتشار تازه ترین آلبوم حجت اشرف زاده همکاری با سالار عقیلی در تولید آلبوم و انتشار چند قطعه جدید پاپ خبر داد .

صدرالدین حسین خانی مدیر موسسه «ایران گام» در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تازه ترین فعالیت های این مجموعه در حوزه موسیقی بیان کرد: قرار بود طی ماه های گذشته تازه ترین آلبوم حجت اشرف زاده با عنوان «به وقت عاشقی» در دسترس علاقه مندان قرار گیرد ولی درنهایت قرار شد آلبوم را با یکسری اصلاحات و افزودن یک قطعه جدید وارد بازار کنیم که اگر بتوانیم کارها را به ترتیب پیش بینی شده انجام دهیم، آلبوم تا اواخر بهمن ماه در بازار موسیقی منتشر می شود.

  وی درباره جزییات این آلبوم گفت: آلبوم «به وقت عاشقی» متشکل از ۱۲ قطعه است که آهنگسازی و تنظیم آن بر عهده ترکیبی از هنرمندان باتجربه از جمله علیرضا افکاری و هنرمندان جوان و مستعدی از جمله امیرمیلاد نیکزاد، علی دینه، حمید اکبرزاده، بابک مافی، سعید زمانی است البته خودِ حجت اشرف زاده نیز در یکی دو قطعه به عنوان آهنگساز حضور دارد. محمدعلی بهمنی، احمد امیرخلیلی، امیر ارجینی، اسحاق انور، امید صباغ نو، عباس محمدی، علی صفری و نیما تقوی هم به عنوان شاعر و ترانه سرا در ترکیب گروه تولیدکننده آلبوم حضور دارند .

مدیر موسسه ایران گام با اشاره به فعالیت های دیگر این موسسه اظهار کرد اخیرا کارهای مربوط به ضبط آلبومی به آهنگسازی کیوان کیانیان و خوانندگی سالار عقیلی انجام شده است که بعد از آلبوم سر هزار ساله که سال ۹۴ در بازار موسیقی منتشر شد این اثر دومین تجربه مشترک کیانیان و عقیلی به حساب می آید.

لینک کوتاه مطلب
8 مارس 2018 17,076 views 0
نظرات